KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17514010

nr 1751 4010

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Den första semesterdagen", monogramsignerad, -69. Olja på pannå, 51x59 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm

måndag 15 december 2025
kl 18:26:35

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg